ŠPÍNA skotského Edinburghu

2. ledna 2015 v 15:58 | Boris Leto |  Edinburgh&me
V Praze jsme bydleli v báječné městské části Praha 2 - Vinohrady, které jsou 10 minut chůzí od Václaváku, tak jsem byl zvyklý na vysoký standart svého okolí. Teď s přítelkyní bydlíme ve svébytné lokalitě v Edinburghu (čti Edynbrá). Máme za sebou 1. měsíc v městské části Granton, přičemž naše nejbližší okolí se vymyká představě o nádherném historickém městě.

Fota z tohoto článku rozhodně nenajdeš v turistických materiálech této skotské metropoli.

Popelnice či trávník, najdi rozdíl!

To nepotřebuje komentář.A přece si neodpustím komentář, někomu na předzahrádce roste plevel, nám matrace!

Mlask!

Pejskaři nejspíš více koukají po poletujících raccích, než aby koukali, co vyprodukuje jejich miláček. Na chodnících jsou tyto vtipné obrázky, ale jejich dopad na svědomí pejskařů je mizivý.

[Fokin, fokin, fokin]!

Tohle nás dostalo, od sousedů jsme dostali přáníčka k Vánocům! Milý projev sousedské sounáležitosti, že?


Jenomže, proč bychom měli se spodním patrem sdílet rodinné problémy? Jednoduše řečeno, je jen pár večerů, když se odspoda neozývá parafráze na bunda sem, bunda tam. Měl jsem sto chutí jim do přáníčka připsat, aby s rodinkou zklidnili hormon. :)

Tam za humny

Kupodivu stačí ujít pár málo minut a před námi jsou hezké a uklizené ulice s pěknými domky. Ale někde se hold musí začít. Příště se vyjádřím k nepochybným krásám Edinburghu. Je to překrásné město s historickým rázem, které by nadchlo každého fanouška historických románů či fantasy. :)Co Ty a sousedé? Napiš do komentáře. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama