Radosti

TIPY na báječné společenské hry

13. února 2015 v 16:27 | Boris Leto
S přítelkyní jsme nevinně hraví. Zde jsou hry, které nás pohltili a mnohé z nich jsme si při poslední návštěvě Čech dovezli do Edinburghu. Je až zarážející, že jsme v Edinburghu neměli šanci najít inteligentní společenskou hru.

Axis & Allies

Hledáš hru, při které zapomeneš jíst? Rozhodně nejlepší hra, kterou jsem jaktěživ hrál. Naprosto Ti vymaže mozek a nevnímáš své okolí. Zatím to s přítelkyní hrajeme ve dvou a hra samotná nám zabere cirka 10 hodin - proto ji hrajeme i tři dny. :) Hru situovanou do roku 1942 bych přirovnal k šachům či ke hře gentlemanů, při níž se hodí popíjet ušlechtilý čaj či něco ostřejšího. Tuto tahovou strategii musíš pokaždé hrát jinak, proto se nestane, aby Tě po čase omrzela.
Tak co, budeš hrát za Alianci nebo za Osu zla?

STOPY mokrých kruhů

5. ledna 2015 v 18:58 | Boris Leto
Už jsem odhalil oko, ale ještě jsem neodhalil, kam jsem se v ČR rád podíval. :) Kde jsem po sobě nejraději zanechával mokré kruhy po hrníčcích, kalíšcích a půllitrech?

La Bohème Café

Adresa: Sázavská 2031/32, 120 00 Praha 2-Vinohrady

V postupu let preferuji kavárny a vinohradská La Bohème Café je pro mě česká NO. 1! Budu vulgární a dovolím si tvrzení, že kavárny od sebe mnohdy rozlišíš podle ceny kávy. V La Bohème Café mě čekalo překvapení.
Nudí Tě kávová šeď a pořád ty stejné typy kávy? V této kavárně Ti nabídnou nejen fajnové čaje, ale i hotové kávové orgie.
Tak například toto je letní latté s mandlovým mlékem.

 
 

Reklama